top of page
logo.png

Про Wix

Хто ми такі?

У Wix Engineering працює блискуча команда Wix Kickstart, провідні розробники якої формують архітектуру наших послуг та продуктів. Вони задають тон і стандарт нашої культури, міксуючи аспекти інженерії, управління продуктами, DevOps, аналітики та технічного управління. Вони також є наставниками, які допомагають менш досвідченим інженерам вдосконалювати та відточувати свою майстерність, щоб вони врешті-решт самі виросли у технічних лідерів. Наша культура, орієнтована на розробників, прозора, високо технологічна та гнучка. Оскільки ми часто оновлюємо код, ми з радістю підтримуємо Continuous Delivery, заохочуємо C/I та сприяємо втіленню test-driven development. Ми пишемо на Scala, Java, JavaScript, Python, Go та багатьох інших мовах.

 

На додаток до цього, ми безумовно віримо в розширення можливостей технологічної спільноти та докладаємо зусиль, виступаючи на заходах для розробників та розробляючи open source проекти. Наші інженери також підтримують та беруть участь у чисельних неприбуткових технологічних заходах. Ми розробляємо та підтримуємо масштабовані системи, що підтримують сотні мільйонів користувачів Wix та людей, які відвідують їх веб-сайти.

Кого ми шукаємо?

Кандидати повинні глибоко розуміти комп’ютерні науки, любити кодувати, захоплюватися технологіями та вважати, що не існує нічого неможливого. Ми відкриті для зустрічі з кандидатами, які працювали з використанням будь-якого стека. Найсильніших кандидатів запросять на цілий день тестування та зустрічі з експертами Wix Engineering.

 

Wix.com - це провідна  платформа для створення сайтів з мільйонами користувачів у всьому світі. 

Wix було засновано на вірі, що Інтернет повинен бути доступний для всіх, щоб розвиватися та надихати інших.

cubes_2.png
logo.png

Wix.com - це провідна  платформа для створення сайтів з мільйонами користувачів у всьому світі. 

Wix було засновано на вірі, що Інтернет повинен бути доступний для всіх, щоб розвиватися та надихати інших.

Засновано 
2006
Працiвникiв
~3000
cubes_footer.png
Comp animation 2.gif

Подай заявку сьогодні, щоб не проґавити шанс!

Маєш час до 1 грудня 2019!

Готовий до Kickstart! 

Зараз ми розглядаємо надіслані заявки від кандидатів у програму. Хочеш стати одним з них? Надсилай CV!

/* приєднуйся та заохочуй друзiв */

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
bottom of page