top of page
logo.png

Трохи

Деталей

/* навчайся девелопменту вiд професiоналiв у wix engineering! */

shape.png
Що входить до програми Kickstart?

Програма Kickstart передбачає навчання найновішим технологіям у напрямах mobile, server та front-end. Учасники залучатимуться до групового рев'ю коду, будуть створювати проекти та проводити відеоконференції з експертами Wix Engineering по всіх напрямах (ReactJS, AngularJS, NodeJS, Git, тощо). Кожному учасникові буде допомагати досвідчений ментор, який не лише надасть аргументований відгук на роботу, полегшить адаптацію в професійному колі, але і знайде час для неформального спілкування. Ми також навчимо ефективно використовувати внутрішні інструменти Wix, створені для покращення нашого розробницького життя.

Чи варто мені податися на програму Kickstart?

Безперечно, так. Цей курс створено для розробників, які хочуть приєднатися до команди Wix Engineering та готові до визначного кроку до світу mobile, server та front-end. Кандидати мають розділяти нашу пристрасть до коду, бути відкритими та не боятися робити помилки і вчитися на них.

Що робити, якщо мене не оберуть?

Навіть якщо ти не потрапиш до цього циклу програми Wix Kickstart, наші двері завжди відчинені. Це не позбавить тебе можливості долучитися до нас у майбутньому. У будь-який час ти можеш подати заявку через звичний канал або зачекати на наступну програму.

shape.png
Що означає брати участь у Kickstart?

Ми вважаємо тебе частиною Wix Engineering з першого дня програми. Разом з насиченим навчальним процесом, тебе цілком захопить вир подій та повного занурення в самобутню культуру Wix.

Чого від мене очікують впродовж цього курсу?

По-перше, сприяти продуктивній атмосфері, яка панує у нас. До того ж учасники мають дійсно жадати отримати нові знання - не лише від експертів, але й один від одного.  Ми очікуємо, що ти позитивно сприйматимеш відгуки ментора та відвідуватимеш індивідуальні зустрічі з командою викладачів Kickstart.

Коли стартує програма та на який час вона розрахована?

Ми вже говорили, що це повне занурення у процеси всередині Wix з першого дня? Початок програми - 20 січня 2020 року, все має зайняти вісім тижнів, тобто приблизно до 18 березня.

cubes_footer.png
Comp animation 2.gif

Подай заявку сьогодні, щоб не проґавити шанс!

Маєш час до 1 грудня 2019!

Готовий до Kickstart! 

Зараз ми розглядаємо надіслані заявки від кандидатів у програму. Хочеш стати одним з них? Надсилай CV!

/* приєднуйся та заохочуй друзiв */

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
bottom of page